1 / 2
Laktarka Laktarica Juki
По Договор
31.07.2022 10:54

Тетово / Тетово

Prodavam Laktarica Juki so dve igli bez valjak.

Povekje informacii 070 240 594

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070240594
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам