1 / 6
Lenovo Legion Y540
55.000 МКД
Цената не е фиксна
01.03.2021 11:26

Тетово / Тетово

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

i7-9750H
16GB RAM
Nvidia GTX 2060
512GB SSD NVME PCIE M.2
15.6'' 144HZ FHD DISPLAY
Laptopi eshte ne gjendje perfekte, i perdorur vetem 8 muaj , ka garancion deri me 22 Qershor 2022, mund ta shifni edhe ne fotografite, chmimi nuk eshte i fundit.
Laptopot e vo perfektna sostojba , koristen samo 8 meseci , ima garancija do 22 Juni 2022 ,moze da go vidite i samite na slikite, cenata ne e fiksna.
laptop

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Hazir
Потврден огласувач
072275752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам