1 / 7
Ford mondeo 2.0 16v 1995 na delovi
10 €
07.04.2022 23:12

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Ford mondeo 2.0 16v delovi dohc 16v
Prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel zafira 2.0 dti 16v 82ks na delovi

10 €

Renault clio 1.2 16v 75ks na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам