1 / 12
СЕ ИЗНАЈМУВААТ ПРЕКРАСНИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР
1 МКД
31.05.2023 14:22

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Спрат:

1

Греење:

Централо

Апртманите се со парно греење .Апартманите се наоѓаат во центар - опремени секој апартман со сопствен влез кујна и сопствено купатило.
Тел. за контакат 075253881

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

elizabeta
Потврден огласувач
078408171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам