1 / 11
Prodavam kuka
100 €
08.03.2021 22:34

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Соларна енергија

Дворна површина:

310 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Treta makedonska

Prodavam kuka vo centar na samiot bulevar so golem dvor i pogled na Kej mirno i tivko mesto moze da se orvori i dukan.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Boban
Treta Makedonska broj 158
Потврден огласувач
072237494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам