1 / 3
Urbaniziran plac - ul. N.Revolucija
30.000 €
02.08.2022 15:37

Куманово / Куманово

Квадратура:

331 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava urbaniziran plac na ul.Narodna revolucija - pcinski pat . Placot poseuva markica za gradba( individualno domuvanje) P+ 1 . Placot izleguva na asfalten pat.
Cena 30.000 €
Shifra : E4159

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT
tel: 071 316 332
077 790 696

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам