1 / 10
IMT 539 NOV
1 €
23.11.2022 22:52

Долнени / Прилеп

Prodavam traktor imt 539 proizveden 1991 god .registriran so tabli i sobrakajna.pominati 720casa.traktorot ne je koristen vo rabota.info na tel
070703453
070703453

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

adem
Потврден огласувач
070703453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам