1 / 12
Aluminiumski bandazi 5x112 so gumi za Audi VW Seat Skoda
120 €
17.03.2021 10:34

Кочани / Кочани

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

Останато

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

Останато

Висина на гума:

Останато

Дијаметар на гума:

Останато

Bandazite se Made in Austria colovni
Gumite se MICHELIN 225-650-460 edna e skinata, drugite se zdravi, pravi....120€ komplet

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

Aluminiumski bandazi 17 za OPEL Astra Vectra Zafira so gumi

250 €

Aluminiumski Bandazi 5x112-17ki Audi, Passat, Golf, Seat...

180 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам