1 / 1
MacBook Pro 13" Retina 16/128/Late2013
550 €
Цената е фиксна
18.03.2021 14:06

Тетово / Тетово

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Laptopot ima nova bateria I zameneta matichna plocha...

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
38975389387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам