Izdavam magacinski a moze i za rabotilnica
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2022 20:35

Ѓорче Петров / Скопје

Izdavam magacinski a moze i za rabotilnica prostor od 75m2.
Prostorot se naogja vo Skopje, Novoselski Pat kaj voen otpad.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Тимче Лазаров
Потврден огласувач
078256561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам