1 / 6
Apartman RIKI 1
100 €
31.03.2023 11:39

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

22 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Pitu Guli 132

Se iznajmuva garsonjera na den ili mesecno.
Na 10min od Ohridska Carsija.
Studio za 2 osobi,kujna,kupatilo,balkon.
Mirna lokacija so odlicna termo i zvucna izolacija,renoviran 2021god.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ljupco
Потврден огласувач
075439920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам