Продавам куќа во центарот на Куманово
40.000 €
Цената не е фиксна
23.03.2021 21:42

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

ул.„Светозар Марковиќ“ бр.10

Куќата се наоѓа во строгиот центар на градот. Куќата е спремна за вселување или земјиштето е погодно за градба.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ирена
Потврден огласувач
071721867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам