1 / 12
Се продава куќа на три спрата со дворно место
43.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2021 20:55

Куманово / Куманово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1982

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Nikola Tesla 110

Куќата е со три спрата од кои едниот е потполно завршен, вториот има една соба а на третиот е само карабина со дворно место од 130 м2.

Никола Тесла бр.110

Број за контакт : 078-429-901
Број за контакт : 078-429-901
Број за контакт : 078-429-901
Број за контакт : 078-429-901

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

stefan
Потврден огласувач
078606469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам