1 / 10
Се продаваат две Куќи
180.000 €
Цената не е фиксна
21.05.2021 13:10

Куманово / Куманово

Број на соби:

12

Квадратура:

256 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

JNA 92

Се продаваат две куќи на улица ЈНА 92 - Куманово
Реновирани 2019 година, целосно опремени со централно греење со хидрофор за две куќи, бунар, кров реновиран, две гаражи, два подруми, ПВЦ прозори,

Прва куќа на 3спрата со квадратура 159м2, Првите два спрата целосно опремени, третиот кат празен

Втора куќа со две гаражи, подрум, целосно опремена, со квадратура 97м2 куќа и дворно место 150м2

Двете куќи одат во пакет се наоѓаат една наспроти друга

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Real Estate Zulu
ТЦ СУМА Куманово
Потврден огласувач
078398702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам