1 / 9
Letni Gumi 14ka 15ka 16ka 17ka raspar po edna guma
По Договор
19.10.2022 18:27

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

- 175/70/14 CONTIENTAL...1000 den.
- 155/65/14 PIRELLI...10€
- 165/60/14 AVON...800 den.
- 195/60/14 PIRELLI... 1000 den.
- 185/55/15 CONTINENTAL...1000 den.
- 195/60/15 FORTUNA...700 den.
- 205/60/15 KUMCHO...10€
- 205/60/15 KINGSTAR...800 den.
- 215/65/15 GOODYEAR...800 den.
- 195/55/16 MICHELIN...500 den.
- 195/55/16 CONTINENTAL...500 den.
- 205/55/16 HANKOOK...10€
- 215/65/16 NANKANG...1000 den.
- 215/65/16 GOODRICH... 1000 den.
- 235/60/16 GOODYEAR... 1000 den.
- 215/70/16 BRIDGESTONE...1000 den.
Dopolnitelno ili poveke sliki moze na viber

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

LETNI GUMI 14ki, 15ki, 16ki, 17ki, 18ki razlicni dimenzii

0 €

NOVI letni gumi 14ki, 15ki, 16ki, RIKEN PETLAS CONTINENTAL

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам