1 / 11
Delovi za Golf 4 1.9tdi 81kw 110ks SAMO DELOVI vw mk4
1 €
31.08.2022 20:39

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se sto vi treba povelete po naj povolni ceni u mk povelete.

Tel: 078219274

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Plac & Slep Sluzba *"AUTO DIZI"*
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Потврден огласувач
078219274
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi za Opel Corsa 1.2 benzin 55kw Avtomatik Easytronic

0 €

Delovi za Golf 4 1.9tdi 81kw 110ks SAMO DELOVI vw mk4

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам