1 / 7
Skari/ Gril na kjumur so vrven kvalitet za vo dvor i gradina
По Договор
12.07.2021 19:03

Свети Николе / Свети Николе

Skari na kjumur idealni za vo vasiot dvor, gradina ili piknik.
Dostapni vo dve golemini i resetka izbrabotena od shparing ili gusena.
- Dimenzija 32x25cm...600 den.
- Dimenzija 42x32cm...800 den.
- Dimenzija 32x25cm...1100 den. (Resetka Gus)
- Dimenzija 42x32cm...1400 den. (Resetka Gus)

Категорија: Дом и Градина / Градина / Скара и Грил

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

Letni Gumi 14ka 15ka 16ka 17ka raspar po edna guma

0 €

Aluminiumski bandazi 17 za OPEL Astra Vectra Zafira so gumi

250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам