1 / 11
Klapna za vw topran 117 305 nova
150 €
02.12.2022 08:05

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Vw audi seat skoda

Tип на делови:

Резервни делови за мотори

Nova Klapna topran 117 305 nova za vw audi seat skoda grupacijata 1.9 tdi i 2.0 tdi
Made in germany

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Klapna za vw topran 117 305 nova

150 €

Zategac za pk kais mb E320 cdi 150kw

35 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам