Kupuvam kukja kumanovo
35 €
11.04.2021 07:53

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Lokacija kumanovo

Baram kukja kumanovo za kupuvanje 078366137

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

CEDE
BORO PRCAN
Потврден огласувач
078366137
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам