1 / 12
Se prodava karabina kukja
1 €
Цената не е фиксна
05.04.2022 19:29

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

840 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

С. Романовце Куманово

Se prodava kukja so cist imoten list so selski vodovod i so industriska voda za navodnuvanje.
Cena po dogovor
Broj za informacii:

Dejan 075 491 084

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075491084
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам