Стара куќа со голем двор во центар на Куманово
По Договор
12.04.2021 11:43

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

425 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Се продава стара куќа со двор 425m2 во центар на Куманово, во мирна улица во близина на гимназија Гоце Делчев. Плацот има бунар погоден е за индивидуално или станбено домување за 2 големи стана А1, П+2+Пk. Еден сопственик, чист имотен лист.
Цена по договор
Информации на телефон 075362258

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
075362258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам