1 / 5
Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura
6 €
16.08.2022 11:29

Куманово / Куманово

Квадратура:

65 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura od 60 m2 so 3 sobi , PVC prozori , plac od 7600 m2 i pomosen objekt od 90m2 vo blizina na Bislim bislimska klisura. Ima voda , struja i uredna dokumentacija. Info na 078234870

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Aleks
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам