1 / 12
Se prodava mount bike Trek
250 €
14.04.2021 12:08

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

Od 14 do 20 h.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Petre Kodovski
Потврден огласувач
078401373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам