1 / 5
Se izdava deloven prostor vo naselba Zelen Rid
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.04.2022 00:54

Куманово / Куманово

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

60m2 deloven prostor vo naselba Zelen rid

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075566858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам