1 / 5
City bike .swis model
По Договор
24.11.2022 23:44

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Exrtra novo velosiped (city bike)
Shimano oprema
Swiss model


Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

semi
Потврден огласувач
070767773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам