1 / 5
Rezervni Bandazi za Mercedes, VW, Audi, Ford, BMW, Peugeot..
По Договор
27.01.2023 11:04

Кочани / Кочани

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Останато

- 4x100-15ka...2000 den. so guma
- Ford - 15ka...50€ tenka guma
- OPEL-16ka...60€ tenka guma
- 5x100-15ka...2500 den. tenka guma
- Mercedes A klasa 15ka...1000 den.
- 5x112-15ka...1000 den.
- Opel 14ka...800 den.
- Peugeot i Citroen 15ka...1500 den.
- Opel Insignia 17ka...40€

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

Aluminiumski bandazi 5x112-16ki AUDI SEAT Leon VW Golf Pasat

0 €

Aluminiumski bandazi 5x100-15ki Golf 4, Audi A3, Ibiza,Polo

6500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам