1 / 1
PRODAVAM TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI - OHRID
200 €
16.05.2023 06:12

Охрид / Охрид

Masata i stolicite se od buka, mesing, staklo i koza. Koristeni se, no se vo dobra sostojba
Informacii na tel: 077 824 311

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

GORDANA
Потврден огласувач
072231720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам