1 / 12
Се продава куќа на два спрата со дворно место
1 €
16.08.2022 13:04

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

90 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Александар Здравковиќ бр.22

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација на ул. Александар Здравковиќ бр.22 во близина на мини маркет (елида) Диво Насеље. Располага со дворно место од 90м2 и стамбен простор 150м2, плус гаража. Има поставено соларен систем и централно греење. Имотот располага со уредна документација. Цена по договор. Контакт Зоран 070 213 799 и Стефан 078 391-796

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078 391 796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам