1 / 7
Velosipedi
По Договор
29.05.2021 11:19

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Prodavam velosipedi uvozeni od ch poznati brendovi niski ceni....

Info : +38970603182

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

samir
Потврден огласувач
078322299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам