1 / 10
Kratok prestoj i nokevanje
30 €
31.01.2023 13:17

Аеродром / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ul. Pandil Siskov

Rezervacija na 070-647-337
Se izdava moderen i luksuzen apartman za nokevanje i kratok prestoj vo naselba Aerodrom.Apartmanot ima posebna spalna so terasa kujna,dnevna so trpezarija i toalet. Potpolno čista postelnina i peškiri i kompletna pokukjnina za da se čuvstvuvate kako doma.Ima optički internet,kablovska, klima,centralno parno i parking.
Rezervacija na 070-647-337

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
075-328-296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам