1 / 4
Се продава куќа во Диво насеље
1 €
14.05.2022 01:16

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

240 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Абдула Прешева бр. 27

Се продава куќа на ул.Абдула прешева број 27.
Информации на 070 517 407- Зоран

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
....
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам