1 / 4
Gaming Laptop + iPhone X 256 GB moze zamena
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.04.2021 11:19

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Lenovo Laptop so i5 5-ta generacia procesor 2.70Ghz so 16 GB Ram so dve graficki Intel HD5500 i AMD R5 330 2 GB za igri so SSD Kingston se uste pod garancia i Hard disk gaming se uste pod garancia i ram memoriata e se uste pod garancia grafika za igri fortnite cs go apex legends site gi igra site igri bez problem ne se gre nema defekt slobodno moze da se proveri kade sakate ili moze zamena za drug kompjuter ili laptop davam plus iPhone X 256 GB 1 godini koristen se uste ne e otvoren da se servisira ili nesto slicno iPhonot

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Ali
Потврден огласувач
070507856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам