1 / 1
Se prodava stara kukja so 4000 m2dvor
1 €
22.04.2021 19:10

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

4000 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

18 dobrosane

Se prodava stara kukja vo Dobrosane so 4000m2


078 821219

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zaga
Потврден огласувач
078821219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам