1 / 1
KUKJATA SE PRODAVA
По Договор
23.04.2021 17:15

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

540 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Vojo Karastojanov 11

Kontakt: 070395885
Se prodava kukja vo blizina na zelen pazar. Ima dva sprata, letna kukjicka, pomosni gradbi, dva podruma i dve garazi.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070395885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам