1 / 5
Velosiped
170 €
03.12.2022 21:50

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

Велосипедот е во добра состојба

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Xhemil
Потврден огласувач
072256953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам