1 / 5
Se prodava plac vo Strumica-ind zona Dobrejci
25 €
13.11.2022 13:58

Струмица / Струмица

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 1500m2 vo Strumica industriska zona Novo Dobrejci mesto vikano kaj mlinot
Placot e na glavniot pat i na kose povrzuva uste eden pat
Poveke info 078/312-030
071/271-151

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slave
Потврден огласувач
078312030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам