Куќа
85.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2021 13:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Франц Розман-14

Се продава куќа , веднаш вселива , со чист имотен лист .

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Светлана
Потврден огласувач
075209608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам