1 / 1
Kuca vo Zelen Rid
85.000 €
13.10.2022 03:17

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

278 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Vasko Karangelevski

Se prodava kuca na ulica Vasko Karangelevski
Kucata e na 3 sprata so 2 posebni vleza so moznost za ziveenje na 2 semejstva
Podrum 12 m2 , Garaza 13 m2 i potkrovje 45 m2
Kucata e opremena so parno greenje i solarno
Cena po dogovor

Kontakt 072256901


Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Private person
Потврден огласувач
+38972256901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам