1 / 2
Плац од 12417м2 ( во Близина на Алфи )
15 €
18.03.2022 10:08

Куманово / Куманово

Квадратура:

12417 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац од 12417м2 до регионалнитиот пат Куманово- Крива Паланка ( во близина на Алфи ) .
Цена 15€
Е4169

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ЕКСПЕРТ
ТЕЛ. 077 790 696
071 316 332

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам