Nivi vo Mlado Nagoricane
2 €
Цената не е фиксна
Денес 13:00

Куманово / Куманово

Квадратура:

955 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam nivi vo Mlado Nagoricane
- Beli Cuki 955m2
- Beli Cuki 1630m3
- Dolgi Livadi 1113m3
- Megju Avtopat 1068m3

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mome
Потврден огласувач
071208181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам