1 / 2
Се продава стара куќа на Доне Божинов
23.000 €
21.05.2021 13:09

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

64 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

354 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Done Bozinov

Se prodava stara kukja na ul Done Bozinov, so celosna dokumentacija.
So vkupna povrsina od 420m2

Potacno se naogja ispod spomenik, blizu garden bazen

Cena : 23 000eur

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Real Estate Zulu
ТЦ СУМА Куманово
Потврден огласувач
078398702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам