1 / 4
DTC.Mavrovka lok.71
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2022 22:13

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

18 m²

DP.e vo Mavrovka lok.71
Se gleda vo foto
18m2 (8m2)v.sprat ...

Info.dir. tel.070 900731

Se prodava....35000ev

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава / Можна е замена од:

OpZaf
Потврден огласувач
070506677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам