1 / 4
Урбанизирани плацеви ( во близина на Мебел Ви )
60 €
18.03.2022 10:05

Куманово / Куманово

Квадратура:

90002 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат урбанизирани плацеви во близина на споменик Костурница ( позади мебел ви ), викано место Стари лозја , со маркица за градба П+2+ПК . Квадратура по избор на куповачот.
Цена 60 €
Е 4174

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ЕКСПЕРТ
ТЕЛ. 077 790 696
071 316 332

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам