1 / 6
Plac industriska zona idealen za magacin
32 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 13:00

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг бизнис во индустриска зона со површина од 1700м2 во Кучевишка бара К.П. 6144/2 К.О. Кучевиште со И.Л.1453 со објект ПО+ПР од 68м2 легализирано со имотен лист + уште една парцела од 2000 м2 која граничи со претходната К.П.6145 /3 на патот за Кучевишка бара 500м одалеченост од заобиколницата на 50 м до фабриката за гипс картон профили
Има место за договор околу цената

Antonio 078-360-158

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078360158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам