1 / 2
se iznajmuva deloven prostor
1 €
14.05.2021 13:14

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

90 m²

Deloven prostor vo centar na Prilep 077-790-671

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
077790671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам