KOMERCIJALEN OBJEKT
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.09.2022 13:27

Куманово / Куманово

Povolno prodavam deloven prostor vo centar, po cena za stanben kvadrat.

- Korisna povrsina 162m2
- Zemjiste pod objekt 207m2

Lokacija pozadi "Narodna Banka"

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
38977971841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам