deloven prostor magacin
25.000 €
15.11.2022 00:49

Штип / Штип

se prodava deloven prostor za sekakvi nameni vo senjak na antebanina bb 60m2

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

w
Потврден огласувач
078255589
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам