1 / 10
Prodavam kukja na odlicna lokacija
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2021 00:28

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Tode Dumba 41a

Se prodava semejna kukja na odlicna lokacija, na 10tina minuti peski od centar. Trospratna so moznost za podiganje na potkrovje.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martina
Потврден огласувач
078359333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам