1 / 1
Се продава куќа со 2 влеза, 2 гаражи, 3 спрата и двор
180.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
30.01.2023 19:26

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

700 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Поток Серава 41

Добро чувана куќа. За повеќе информации контактирајте на бројот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075882717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам