1 / 3
Се продава дво-семејна куќа
1 €
14.12.2022 11:44

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

396 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

574 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1991

Година на реновирање:

1998

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ѓорче Петров 49

Се продава куќа со два влеза, со два подруми, приземје, спрат и подкровје. Куќата се наоѓа спроти бензинската пумпа Пин Петрол. Цена по договор. Телефон за контакт 075 356 338.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Звонко
Потврден огласувач
075356338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам